Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Shevchenko Days in Buffalo, NY Area!

В неділю 11 березня 2012 р.Б. в Святотроїцькій парафіїї Української православної церкви  Чиктовага, Ню-Йорк настоятелем отцем Юрієм Касьяновим  була відслужена панахида по великому сину українського народу славетному Кобзарю-поету, митцю, полумяному патріоту України - Тарасу Григоровичу Шевченкy. По  закінченні панахиди в приміщенні залі Святотроїцької парафії УПЦ була проведена святкова академія в пам'ять Т. Г.Шевченка.

Академія проводилася під патронатом Українського Конгресового Комітету Америки Бафолівського відділу. На святі були присутні всі Українські релігійні конфесії та громадські організації  з Бафолівської околиці.

На початку академії отець Юрій Касьянов мав слово до всіх присутніх - а прибули всі кому небайдужа доля України,всі хто люблять та шанують творчість великого Кобзаря. Після молитви та благословення почалася святкова академія. Слово взяв церемономейстер  свята  парафіянин Святотроїцької парафії представник  УККА пан Іван Рішко який в своїй промові  згадав про память до Т.Г.Шевченка  та про сьогодення в Україні. Після чого почалася концертна программа -до участі якої залучились дітки Рідньої шоли,музиканти брати Доценки, а також шані танцюристи.  Декламувалися вірші та ставилися цікаві сценки на тему невмиручих творів славного Кобзаря. Бурею оплесків сприймався кожен виступ. Святкова академія пройшла на високому рівні,вже все закінчилось а люди не спішили розходитись, розмовляли загували минули та дякували всім хто залучився до свята.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:
Strategic Plan

   UOW Archive            UOL Archive

 Prayer Books              Green Prayer Book
 
     
 

Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495;
South Bound Brook, NJ 08880
732-356-0090 (Phone) / 732-356-5556 (Fax)

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue; Somerset, NJ 08873

Email:
consistory@uocofusa.org
webmaster@uocofusa.org 

   News
 Announcements
 All
 
 

Powered by Orthodox Web Solutions